Emrah'ın aylık kira geliri dudak uçuklattı

'Emrah gayrimenkul kralı' şehir efsanesi gerçek çıktı; aylık 250 bin dolar kira geliri var..

Emrah'ın aylık kira geliri dudak uçuklattı
Emrah'ın aylık kira geliri dudak uçuklattı
GİRİŞ 10.03.2013 18:55 GÜNCELLEME 11.03.2013 15:57
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Bir dönemin arabesk şarkılarının aranan yorumcusu 'Küçük Emrah' büyüyüp pop şarkıları seslendirdikten sonra şimdi de tıpkı Mahsun Kırmızıgül gibi kameranın arkasına geçerek yönetmen koltuğuna oturdu. Gelmeyen Bahar filmini yöneten Emrah Erdoğan İpek ile ilgili dikkat çekici biyografiyi Sabah'tan Ferhat Ünlü kaleme aldı. Ünlü, çok ünlü bir gazetecinin Emrah Erdoğan İpek'in süt kardeşi olduğunu iddia ederken, aylık kira gelirinin ise 250 bin dolar olduğunu öne sürdü.

Emrah Erdoğan İpek, albümlerinden ve filmlerinden kazandığı paranın çoğunu gayrimenkullere yatıran biri. İpek'in 100'e yakın gayrimenkulü olduğu yönünde iddialar var. Kendisi bu sayının abartılı olduğunu söylüyor, ama en az bunun üçte biri kadar gayrimenkule sahip olduğunu da ima ediyor.

İpek'in sahibi olduğu gayrimenkullerden her ay 250 bin dolar gelir elde ettiği söyleniyor.

YORUMLAR 16
 • Talha Ünal 6 yıl önce Şikayet Et
  bu dünyadaki malın pek de önemi yok. asıl olan hesabı mahşerde kişiyi kurtaracak hayırlı ameller edinebilmek, yoksa bu dunyadaki mallar yine bu dünyada kalacak.
  Cevapla
 • ali 6 yıl önce Şikayet Et
  evett. siyahları cıkarmıycam demişti. ama elbise olarak değilde sanırım yüzünün rengini kastetmiş.
  Cevapla
 • m. acar 6 yıl önce Şikayet Et
  devrimci Emrah. bu arkadaş Ahmet kaya'dan etkilenip "devrim olana kadar siyahlar giyeceğim" derdi, siyah kıyafetler içinde, bu kadar para birikirken çalıştırdığı emekcilere haklarını ödemiştir umarım....
  Cevapla
 • ekvator 6 yıl önce Şikayet Et
  Eee nolmuş?. Allah mübarek etsin malını mülkünü de bu tip servet haberlerinin anlamı ne onu anlamış değilim. Kimin malı ne kadarsa ne kadar. Bize ne?
  Cevapla
 • Yusuf YİĞİT 6 yıl önce Şikayet Et
  soyadı. Bu adamın soyadı ipekti ne zaman erdoğan olarak değiştirmişki
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle