Acun Ilıcalı paraya 'para' demiyor

Acun Ilıcalı, yatırıma doymuyor. İstanbul'un çeşitli yerlerinde ve Miami'de bir evi olan; garajında birçok lüks otomobil ile motosiklet bulunan Ilıcalı, Bodrum'dan da vazgeçmiyor. İşte Acun'un son yatırımı...

Acun Ilıcalı paraya 'para' demiyor
Acun Ilıcalı paraya 'para' demiyor
GİRİŞ 24.07.2013 06:58 GÜNCELLEME 25.07.2013 09:41

Yalıkavak'ta 12 odalı bir malikanesi ile Gündoğan'da bir villası olan Acun Ilıcalı, Bodrum'dan 3. evini aldı.

ÜNLÜLERLE KOMŞU

Ünlü ayapımcının tercihi; son dönemde sosyete ve iş dünyasının da gözdesi olan Cennet Koyu'ndaki Mandarin Oriental oldu. Buradan kendisine tam 3 buçuk milyon euro değerinde bir villa satın alan Acun Ilıcalı, böylece Cem Yılmaz ve Ferit Şahenk gibi isimlerle de komşu oldu. Mandarin Oriental'de helikopter pistinden her villanın özel havuzuna kadar her türlü lüks detay bulunuyor.

ÇOCUKLARI MİAMİ'DE

Acun Ilıcalı, şimdilerde Bodrum ile İstanbul arasında mekik dokurken; eşi Zeynep Hanım ile bu evliliğinden olan 2 kızı Miami'de tatil yapıyor. Yine Ilıcalı'nın hamile olan sevgilisi Şeyma Subaşı ise önceki günlerde doğacak kızı şerefine düzenlediği partiyle gündeme gelmişti.

TAM 650 METREKARE

Başarılı televizyoncunun Yalıkavak'taki dillere destan villası, 650 metrekare. Bir sitedeki 5 ayrı villayı alıp kendisine malikane yaptıran Ilıcalı'nın evinde tam 12 oda bulunuyor. Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Hanım ile çocukları; Bodrum'a geldiklerinde buradaki villlada kalıyor. Villanın değerinin yaklaşık 6 milyon lira olduğu söyleniyor.

YATLARI KOYLARDA

Ünlü yapımcının Bodrum'daki evleri dışında; Ege'nin koylarında Survivor isimli yatı ve sürat teknesi de demirli.

KAYNAK: TAKVİM
ETİKETLER
ferit şahenk köy
YAZDIR