Avrasya Tüneli'nin ismi için kritik açıklama!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Avrasya Tüp Tüneli isim anketinin amacının dışına çıktığını söyledi.

Avrasya Tüneli'nin ismi için kritik açıklama!
Avrasya Tüneli'nin ismi için kritik açıklama!
GİRİŞ 10.12.2016 14:54 GÜNCELLEME 10.12.2016 15:03

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan inceleme sonrası açıklama yaptı. Arslan, tünele ilişkin isim anketinin amacının dışına çıktığını söyledi.

Bakan Arslan, "Değerlerimizin yarıştırılmasını doğru bulmuyoruz" dedi.

Arslan, 20 Aralık'ta açılacak tünelin 30 Ocak'a kadar 07.00 ile 21.00 saatleri arasında 14 saat kullanılabileceğini belirtti.

Sabah

ETİKETLER
avrasya tüneli
YAZDIR
YORUMLAR 12
 • Orhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Osmanlı padişahlarının isimlerini bir yerlere vererek Osmanlı olamayız bütün isimleri bir ırktan seçerek barışı sağlayamayız mesela batı Kürt değerin ismi varmı yok olamazda çünkü bizi yönetenler zaten insanımızı bölgelere ayırmışlar Abdülhamithan olmasında. Bir sakınca Yok sevinirim oyumuda o yönde kullandım
  Cevapla
 • Artuk Bey 1 yıl önce Şikayet Et
  Memleketin bilmem kaç bulvarı, stadyumu, okulu Atatürk olunca ayrımcılık olmuyor, Abdülhamid Han olunca ayrıştırıcı oluyor neymiş Deniz Gezmiş koyalım bilmem ne koyalım, bilmem ne komünisti koyalım ! Efendiler, biraz karakter sahibi olun büyük düşünün etrafımız düşmanla dolu yumuşak olma zamanı değil. Cennet Mekan Sultan Abdülhamid Han olsun, o kadar.
  Cevapla
 • ÇILGIN TÜRKLER 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun kardeş on numara bir yorum olmuş Ben de oyumu Sultan Abdülhamit Han'a verdim:)))
  Cevapla
 • yıldız 1 yıl önce Şikayet Et
  ismi anket ile koymak çok yanlış çünkü hiç hak etmeyen birinin ismi çıkabilir. bu anket işini çıkarana çok yazık. ismi tabiyki ya hüdai yolu yada abdülhamithan olmalı.
  Cevapla
 • Elifnaz 1 yıl önce Şikayet Et
  Abdul Hamid Han
  Cevapla
 • Ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  Anket ve isim koymak milleti ayrıştırdı. Fitne ye neden oldu.Sanki bir tuzak gibi...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle