Kuzey Yakası yaşam alanı geliyor!

Emlak Konut G.Y.O. A.Ş. İstanbul Başakşehir de standartların üzerinde büyük bir yeşil alan, ofisler, spor aktivite alanlarından oluşan Kuzey Yakası Projesi’ne başladı.

Kuzey Yakası yaşam alanı geliyor!
Kuzey Yakası yaşam alanı geliyor!
GİRİŞ 04.07.2017 11:55 GÜNCELLEME 04.07.2017 11:55

Kişi başına düşen yeşil alan birim metrekare hesabına göre oldukça şanslı olan Başakşehirliler, yine büyük bir park olan Kuzey Yakası yaşam alanı Projesi ile geniş bir yeşil alan ve ormana da sahip oluyorlar.  

Başakşehir’de 10.000 yataklı şehir hastanesi projesinin hemen yanı başında Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve dünyanın en büyük havaalanı üçüncü İstanbul’un bağlantı yollarının bitişiğindeki Başakşehir Kuzey Yakası Projesi, İstanbul’un en büyük meydan projesine de komşu. Ayrıca yeni açılan İbn-i Haldun Üniversitesi yerleşkesinin bitişiğinde.
50 dükkan ve 350 adet ofisi de içinde barındıran yaklaşık 350 dönüm araziye kurulu Başakşehir Kuzey Yakası Projesi daha şimdiden yatırımcıların ve İstanbul halkının yeni gözdesi oldu.

Karadeniz ile Marmara denizini ikinci kez birleştirilmesi düşünülen Kanal İstanbul’a da yürüme mesafesinde yakın olan Başakşehir Kuzey Yakası Projesindeki dükkân ve ofisler yakında satışa başlıyor.

YAZDIR