Sur Yapı, Ispartakule için ön talep topluyor

Sur Yapı, Avrupa Yakası’nın gelişen bölgesi Ispartakule’deki projesi için ön talep toplamaya başladı.

Sur Yapı, Ispartakule için ön talep topluyor
Sur Yapı, Ispartakule için ön talep topluyor
GİRİŞ 08.09.2016 17:11 GÜNCELLEME 08.09.2016 17:11

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Avrupa Yakası’nın yıldızı parlayan bölgesi Ispartakule’de yeni bir projeye başlıyor. Ön taleplerin toplanmaya başladığı projenin 57 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. 327 konutun olacağı proje, Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip ve lokasyonu ile de avantaj sağlıyor.

Kanal İstanbul projesine komşu konumda yer alacak Ispartakule projesi, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor.

Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje, 26 Ağustos’ta açılışı yapılan Kuzey Marmara Otoyolu’nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor. 3. havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje, Atatürk Havalimanı’na da çok yakın bir konumda yer alıyor. Esenler Otogarı'nın kapanması sonrasında hizmet vermeye başlayacak yeni cep otogarı da projenin çok yakınında inşa edilecek.

Ispartakule projesinin ön talep döneminde yatırımcılar öncelikli seçme fırsatını yakalayacak, bu dönemin avantajlı fiyatlarından da yararlanma fırsatına sahip olacak.

ETİKETLER
haber EMLAK suryapı
YAZDIR