Ankara Başkent Emlak Konutlarıyla lükse kavuştu

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım ortaklığı şirketi TOKİ kuruluşu Emlak Konut G.Y.O Başkent konutları satışları son hızla devam ediyor.

Ankara Başkent Emlak Konutlarıyla lükse kavuştu
Ankara Başkent Emlak Konutlarıyla lükse kavuştu
GİRİŞ 03.05.2017 10:09 GÜNCELLEME 03.05.2017 11:07

Proje, Kızılay Meydanına  5,5 km, Turan Cüneş ve Doğukent bulvarının kesişim noktasında yer almakta olup, geniş vadiye yönelen apaçık manzara, açık teraslar ve balkonlar ve 1 +1 den 4+1 e kadar farklı daire seçenekleri ile alıcılarını bekliyor. 

Projede; 240 aya varan vade ve uygun ödeme seçenekleri ile alternatifler sunuluyor.
Başkent Emlak Konut projesinde, 3 Adet Cami, İlkokul, Sağlık Tesisi, Restoran, Kafe, Sosyal Merkez, kapalı Yüzme Havuzu Hobi Odaları, Fitness, Çocuk oyun alanı. Bisiklet Parkuru, alışveriş için ticari birimler ve ticari meydan. Süs havuzları, parklar açık ve kapalı otoparklar. Her daire için kapalı otopark imkanı, açık havaya çıkmadan her daireye ulaşma imkanı ve misafir otoparkları ile değerli müşterilerini bekliyor.

ÖDEME KOŞULLARI

KDV Dahil Satış Bedelinin Nakden ödenmesi (Banka Kredisi dahil) durumunda %15 indirim yapılması 

KDV Dahil Satış Bedelinin en az %10’nun peşin,%10 konut tesliminde ara ödeme alınması kalan tutara ise 60 aya vade farksız veya aylık %0,50 vade farkıyla ya da tüfe artışlı 120 aya kadar vade yapılması 

TÜFELİ satışlarda geçerli olmak üzere vadelendirilen tutarlara ise her altı ayda bir (her senenin 1. ve 7. Ayında) Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Tüketici Fiyat Endeksi oranı üzerinde artış yapılması, 

İletişim: 0312 491 4141