Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • Cem Tekin 5 yıl önce Şikayet Et
  Anlasilmistir, Dogal gaza zam yolda.... Nezaman ki haber kanallarinda, Radyolarda veya haber sitelerinde, Tasarruf ile ilgili onlemler anlatiliyor, Pesinden zam ve zamlar geliyor. Arabalarda benzer seyler yapilinca pesinden gazli, benzinli, dizel araclarin yakitlarina zam geliyor, hele dizel ile ilgili gecen sene cikan onca haberlerden sonra en fazla zam dizele geldi, hatta simdilerde bilez dizel araclarla ilgili haberler yapiliyor, ama zamda pesine geliyor, yine gazli araslar, vatandasin tercihi oldu denildi ve gazli araclarda nasil tasarruf edilir haberleri cikarken pesinden yuklu zamlar geldi, simdi beyaz esya ile ilgili haberler cikiyor, pesine zamlar geliverir. -bakiniz elektriktede aynisi oldu ve ozellesti degil mi, simdi zannedersinizki evinizdeki saati duzenli okuyorlar. hayir yalan olacak, hatta faturalar iki ayda bir gelecek ama fatura uzerinde reel okuma dan cok tahmini tuketim miktari gelecek cunki, okuyuculari azaltip maliyeti dusurup kar yapip vatandasin sirdina yukleyecekler CEM dedi dersiniz.
  Cevapla
 • Dursun AKGÜN 5 yıl önce Şikayet Et
  vidasız ve %100 montaj garantisi. Pvc yapısı gereği %0.80 genleşen bir malzeme ve bu genleşme yaz aylarında büyüme kış aylarında küçülme anlamına geliyor. Pencere ve kapıların montajı sırasında vida ile tutturmak zaten fizik kuralına aykırı bir durum genleşen bir meteryal vidalanamaz .Duvar ile profil arasındaki boşlukları kimyasal lar ile doldurmak çözüm değil genleşme sırasında tahrip oluyor ve işlev dışı kalıyor .Yıllardır tüketiciye pencere firmaları garanti belgesi veriyor ama bu belge montajı kapsamıyor ve bir montaj kriteri yok .İzin verin de bu sorunu %100 ortadan kaldıran metodumuzu uygulayalım ve %100 hava,su ,ses,ısı kaybı yaşanmayacağını bütün kurumlar,üniversiteler, tübitak ve sizinde kabul ettiğiniz yöntemi tüketiciye sunalım ..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Recep Tahtalioğlu 5 yıl önce Şikayet Et
  doğal gaz tam bir nimet ama merkezi sistemle ısınıyorsan . erzurum şartlarında kombi ile ısınıyorum ve ayda 500 tl den az ödüyorum diyen yalan söyler . hele birde alt ve üst komşun namussuz ise. evet namussuz namazda kılsa hacca da gitse namussuz. komşularımın fatura toplamı benim faturam kadar. yani demem o ki, ev almayın kışlık komşu alın.
  Cevapla Toplam 18 beğeni
 • Kayhan Kayhan 5 yıl önce Şikayet Et
  Deneyin Görelim.... Siz bi deneyin görelim. Bu ayki faturanızın resmi ile önümüzdeki ayın faturasını bekliyoruz, vatandaşa örnek olsun...
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Ebu Talha El-Kürdi 5 yıl önce Şikayet Et
  10 öneriye gerek yok. vatandaşın devlete 1 önerisi var bu memleketi adam gibi yönetin hep hazır almayın azerbaycan bile bize gaz satıyor bırak beğenmediğimiz iran bize gaz satıyor bide üstüne üstlük gaz üzerinden politika yapıyor adamlar.devletin harcamalarını karşılayacak başka yollar bulun hep vergiye yüklenmeyin doğalgaza yüklediğiniz vergiyi düşürün adam gibi ısınalım.
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • İskender Melekli 5 yıl önce Şikayet Et
  BU MİLLET HİÇ BİR ZAMAN YORGANI AYAĞINA GÖRE UZATAMAYACAK.HEP AYAĞINI YORGANA GÖRE UZATMAK ZORUNDA.. Şundan tasarruf,bundan tasarruf.Bu milletin ömrü hep tasarruf yaparak geçti.Dışarıda kar,soğu,fırtına var elimiz gaz vanasına gitmiyor.Isınsak bedeli ağır olacak.Soğukta otursak hasta olacağız.Şunu yapın bunu yapın tasarruf edin demesi kolay.Bu aklı verenler acaba kendileri aynısını yapıyorlar mı?Sıcak bir yarde oturmak en insani ihtiyaçtır.
  Cevapla Toplam 27 beğeni