Tüm Yorumlar

Yorumlar41

 • cevdet 1 yıl önce Şikayet Et
  kanalda elektirik üretilmeli bunun örnekleri incelenerek yapılmalı
  Cevapla
 • Gerçekler 1 yıl önce Şikayet Et
  Kanal İstanbul'dan elektrik üretimi ne durumda ?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Yalçın 2 yıl önce Şikayet Et
  Adaları Ege ye yapalım da bari eksilenlerin yerine koyalım....yada Karadeniz'e
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  Bir bu projeye ısınamadım.istanbul a yazık etmesek bari çok yazık olur.hayırlısı olur inşallah.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Ekremmm 2 yıl önce Şikayet Et
  Tarihi eser ve gömü çıkacak ve kanal bedavaya gelicek .....demedi demeyin sonra
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • ali 2 yıl önce Şikayet Et
  bu kanal Türkiyenin bağımsızlığının ilanıdır, bunu anlamayacak ne var...
  Cevapla Toplam 13 beğeni
 • Vénus hottentote 2 yıl önce Şikayet Et
  ALTIN ELMAS..gibi enerji petrol ve doğal gaz *Kanal İstanbul* İnşaatında 5 bin kişinin çalışacağı öngörülen kazı işlemleri sırasında kanaldan 1,7 milyar metreküp toprağın çıkartılacağı hesaplanıyor.yeralti toprağında çok ciddi ekonomik potansiyel olabilir.. Değerli Madencilik ..geniş çaplı sondajlı etüt yaptırmalı, etüdün güvenliğine, sağlıklı veri toplanabilmesi hususu ve sonuçların ehemniyeti bakımından denetimi denetlemek şarttır. => yeraltı Maden arama ve işletme faaliyetleri ALTIN elmas..gibi enerji tesisleri, petrol ve doğal gaz ..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • yunus 2 yıl önce Şikayet Et
  Kanal İstanbul yapıldığında İstanbul için toplu cenaze namazına buyurun diyeceğiz bu kanalın İstanbul'a artı 5 milyon nüfus eklenmesi ve binlerce doğal dokunun kaybolması demek olduğunu lütfen anlayın İstanbul'u ranta kurban vermeyin.Artık 2023 ile ilgisinin'de olmadığı ortaya çıktı tarihteki anlaşmaların ömürlük olduğu iki devlet değil 40-50 devletin işin içine girdiği anlaşıldı, vazgeçin bu işten gidin başka projeler geliştirin İstanbul'a yazık ettik deyip deyip daha çok yazık etmeyiniz.İstanbul için 2023 nüfus hedefiniz 10 milyon olmalı beyler yoksa millet Arabistan gibi kar ithal edecek iklimler bozuldu,hastaneler kış gelmedi diye salgın kaynıyor.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • belcikadan 2 yıl önce Şikayet Et
  yunus ne kadar cahilsin
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • anlat anlat.. 2 yıl önce Şikayet Et
  Palavralarınıza karnımız tok. Türkiye'de hiç bir şey yapılmasın, ellenmesin, yerinde saysın öyle mi? Eskidendi o günler. Haydi başka kapıya...
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • nittedas 2 yıl önce Şikayet Et
  kendini boşa harcıy0rsun yunus bey.. Sayenizde iklimlerin bozulmasının nedeninide öğrenmiş olduk özel hayatına seni ciddiye alan olmadığı kanaatindeyim. Salla meydan senin.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Vénus hottentote 2 yıl önce Şikayet Et
  ALTIN ELMAS..gibi enerji petrol ve doğal gaz *Kanal İstanbul* İnşaatında 5 bin kişinin çalışacağı öngörülen kazı işlemleri sırasında kanaldan 1,7 milyar metreküp toprağın çıkartılacağı hesaplanıyor.yeralti toprağında çok ciddi ekonomik potansiyel olabilir.. Değerli Madencilik konusuna ..geniş çaplı sondajlı etüt yaptırmalı, etüdün güvenliğine, sağlıklı veri toplanabilmesi gerektiren hususu ve sonuçların ehemniyeti bakımından denetimi denetlemek şarttır. => yeraltı Maden arama ve işletme faaliyetleri ALTIN elmas..gibi enerji tesisleri, petrol ve doğal gaz, jeotermal.. çok önemli.. yetkililerin dikkatine, arz-ederim.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Yeni Türkiye 2 yıl önce Şikayet Et
  Bence çıkarılan topraklarla Anadolu'da oluşan obrukları kapatalım. oralarda tarım arazisi.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Tarım arazileri 2 yıl önce Şikayet Et
  Çıkartılacak toprağın tarım arazilerinde kullanılması çok iyi bir fikir. Konuya değinmişken diğer illerimizde özellik çok değerli tarım toprağı olan örnek Sakarya, Hatay vs vs gibi illerimizdeki tarım arazilerimizi işgal eden aşırı yayılmacı yerleşim yeri projeleri durdurulmalıdır. Beton yığınlarıyla geri döndürülemez tarım toprağı işgali son bulmalıdır. Lütfen bu çok önemli bir konu. Gelecek nesillerimizin gıda üretimde dışa bağımlı olmaması için acilen tedbir alınmalı. Türkiye sanılanın aksine işlenebilir bereketli tarım arazisi bakımından zengin bir ülke değildir. Mevcut 0lan değerli tarım topraklarımız maksimum seviyede korunmalıdır.
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • Tohat'li Yusuf. 2 yıl önce Şikayet Et
  topragin sadece ilk 1 metrelik kismi verimli, bunun disinda alt tabakalardan tarim anlaminda hicbir verim alinamaz. zaten bu isi yapacak uzmanlar bunu biliyordur. vatana millete faydali olur insallah.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • keremcan 2 yıl önce Şikayet Et
  bence daha evvel acilen silahlanmamız lazım.Hemde çok çok acil.Ne kadar güçlü olursak o kadar iyi.Hainler de temizlenmişken savaşlara hazırlanmamız lazım.Bir an önce nükleere de sahip olmamız elzem.Caydırıcı olacaksın ki kimse sana saldırmaya kalkmasın.Aksi taktirde yapılan köprüler havaalanları barajlar yok edilebilir.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Talha 2 yıl önce Şikayet Et
  2023 e yetişmez.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Fahri Güven 2 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun be Reis. Allah seni korusun. Gerçekten 50 cm'lik canlı toprak dediğimiz verimli kısım boşa harcanmasın. Çok iyi olmuş bu karar.
  Cevapla Toplam 12 beğeni