Tüm Yorumlar

Yorumlar6

 • Atarlı Vatandaş 3 hafta önce Şikayet Et
  Bu kurguyu yapan yetkililer dar gelirliyi kendisi gibi düşünüyor galiba! Yahu el insaf! Dar gelirli dediğiniz kişi asgari ücretle çalışan bir kişi hem 1000TL kira ödeyece hemde ayda 1000TL birikim yapacak öylemi? bu nasıl matematik hesabı? sizin yatacak yeriniz yok! sizin işiniz gücünüz milletin elindeki 2 kuruş parayı da bankalara peşkeş çekmek! siz dar gelirliyi ev sahibi yapmak istiyorsanız kira öder gibi küçük taksitlerle ev almanın yolunu açın!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • asgari üçretl 3 hafta önce Şikayet Et
  sacma bir sey hadi haberin dediği gibi bir hesap yapalım hatta 40 bin biriktirip 40 bin alalım etti 80 bin 3 yılda geri öedenecek 40 bin artı faizi trkiede 80 bin ile 1+1 bile nerdeyse yok evler 135 bin ortama dan baslıyor geriye kalan 55 bin nerden gelecek yada banka kredisi ceksen 55 bin +40 bin + bunların faizi nasıl öedeneek sadece milletin cebinden 3 yıl para cekmek için cıkan bır sistem bosuna ümitlenmeyın arkadaslar
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • ahmet sezer 3 hafta önce Şikayet Et
  Hem dar gelirli olacak hemde para biriktirecek, ilginç
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • sawas 2 hafta önce Şikayet Et
  dar gelırlı zaten gelırsız sayılır memleketlım
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • mübarekinsan 3 hafta önce Şikayet Et
  gelirsiz değil dar gelirli diyor birader
  Cevapla
 • Abdullah 3 hafta önce Şikayet Et
  Geç kalınmış iyi bir proje ama enflasyona karşı birikintilerin korunması gerekiyor. 3-4 yıl önce 150 metrekare evler ne kadardı. Şimdi ne kadar?! 3-4 yıl sonra ne olacak!. Altına endeksli hesap da daha mantıklı olabilir.
  Cevapla Toplam 2 beğeni