Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Birde hırsızlar için izleme aygıtı geliştirseler...
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • yusuf 1 yıl önce Şikayet Et
  beton kalitesinde artık sorun yok. en gariban insan bile c 20 nin altındaki kaliteyi kabul etmiyor bahçe duvarında bile c 16 civarında kalite uygulanıyor. siz cadde üstü ticari ruhsat vermeyin olur olmaz yere birde diğer malzeme kalitesine önem verin. örneğin kapı 150 tl yede kapı var 1000 tl yede önemli olan bu gibi işlerde standart konmalı örneğin 300 - 400 tl standardında kapı asgari tutulmalı diğer aksesuarlar dada benzer uygulama konulup denetlenmeli.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Yusuf katılıyorum. İnşaat sektörünü özellikle bu adına kentsel dönüşüm dediğimiz ama bence eskisini yık yenisini yap olan sektörün için de olduğum için biliyorum. İnsanlar binanın içinde kullanılan malzemenin kalitesinden anlamıyor. Insanlar gösterişli görünen malzemenin kaliteli olduğunu zannediyor.Kimi müteahhit çok kaliteli malzeme kullanırken kimi müteahhit aman buradaki insanlar anlamaz fazla bile diyerek kalitesiz malzeme kullanıyor. Kendisi evi aldıktan sonra isterse değişsin diyor.Iyi de adam evi sıfır alıyor niye bir daha uğraşsın ev yapmakla.
  Cevapla
 • Başkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu sadece laboratuvarları ilgilendiren bir konu. Çipi evlere takmıyorlar. mikserlerden alınacak beton numunelerine konulacak. test için.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Rezzak 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok iyi
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • ethem 1 yıl önce Şikayet Et
  fırsatçılar için kötü zor süreçteki birikimiyle ev alacaklar için iyi bir çözüm. Ancak yeni evlere verilecek kredi ve diğer avantajlar, eski evlerde de geçerli olacak mı?
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Başkan 1 yıl önce Şikayet Et
  sen hangi habere yorum yaptın?
  Cevapla Toplam 8 beğeni