Tüm Yorumlar

Yorumlar7

 • ç.kaleli 7 ay önce Şikayet Et
  bu oranı belirleyenin allah bin belasını versin çok merak ediyorum bu oranda kim maaş zammı alıyor. 237 lira nedir allah aşkına vicdan bitmiş bu ülkede her şey bitmiş rezalet
  Cevapla
 • Aciz 7 ay önce Şikayet Et
  12 yıldır kiracıyım ve Allah bilir ölene kadar da kiracı olmaya devam etme ihtimalim yüksek. Neden mi ev alamıyorum, faiz yüzünden.( Krediyle alabilirsin diye fetva verenler ahirette ne yapacaklar onu düşünsünler) Çevreme bakıyorum artık faizin girmediği ev, ocak neredeyse kalmadı. Benim ev alma olasılığım da kalmadı. Ne diyeyim, Müslümanları bu duruma mahkum edenleri Allah'a havale ediyorum.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • bağcılar 7 ay önce Şikayet Et
  her ev sahibine 100 tl ten fazla artış haramdır bunu ev sahibi olarak söylüyorum 3 dairem var ve fazlasını yapsam ne olacak allah aç gözlü mal sahiplerinden tüm kiracı arkadaşları korusun.Ben çok çekdim kiradan 100 tl lik artış yaparken bile rızasını alıyorum kiracımın tüm ev sahipleri elini vicdanına koyup zammını öyle yapsınlar ülkemizde asgari ücretle calışan milyonlar var unutmayın allah insanlardan korktuğu için mal mülk para vermez sadece sınavdan geçersiniz ona göre adımınızı atın derim saygılar.
  Cevapla
 • ç.kaleli 7 ay önce Şikayet Et
  allah senden razı olsun eğer yazdığını uyguluyorsan
  Cevapla
 • Vatandaş 7 ay önce Şikayet Et
  Ben bir memur olarak maaşım % 10 artsın ama kiram % 23 artsın. Adalet mi bu Allah aşkına. Tamam Reis için devletimiz için desteğimizi eksik etmiyoruz ama bu haksızlıklara da bir son verilmesi gerekiyor. Sırf faize bulaşmak istemediğimiz için ev sahibi de olamıyoruz.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • MURAT 7 ay önce Şikayet Et
  aynen kardeşim valla senin benim gibi düşünen çok ben şahsım adına son bir kez daha oy verdim.eğer bu sıkıntılar bu dönem giderilmez ise sola oy vermesem bile oy kullanmaya gitmeyeceğim.Tek ümidimiz yeni sistem ve Erdoğan...
  Cevapla
 • MEHMET AKDOĞAN 7 ay önce Şikayet Et
  Hangi patron işçisine memuruna yılda %23 zam yapıyor ki ev sahiplerine böyle bir hak veriliyor.
  Cevapla Toplam 6 beğeni