Ev almamak için bahane kalmadı!

Ev almak hiç bu kadar kolay olmadı!

Ev almamak için bahane kalmadı!
Ev almamak için bahane kalmadı!
GİRİŞ 08.02.2016 11:31 GÜNCELLEME 08.02.2016 11:31

Toya Moda’ya gelin, evinizi teslim alana dek kredi taksitlerinizi TOYA ödesin. Siz taşındıktan sornra  %0,89 kredi faizi ile ayda 3,000 TL den başlayan taksitlerle Basın Ekspres’in en özel yerinde ev sahibi olun. Hem kira hem kredi ödemeyin.  

Şık mimarisi ile; tamamı balkonlu, özel otoparklı, kendine ait depo alanlı projede, 2016 sonunda dairenizi teslim aldıktan sonra yüksek standart ve düşük aidat fırsatının keyfini çıkarmak için şimdi başvurun.

Erken alan kazanıyor!

TOYA MODA’nın  Aralık 2016 teslimat garantili kampanyası ile ev alanlar, ne kadar erken davranırsa o kadar çok kazanıyor; teslimata kadar tüm kredi taksitlerini Toya Yapı ödüyor.

Firma fırsatıyla 50 ay vade farksız ödeme imkanı da sunan TOYA MODA’da peşin ödemelerde %12 indirim ile ister yaşamına ister geleceğine yatırım yapacakları kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor.  

Ayda 3,000 TL ödemelerle 1+0, 4,000 TL ödemelerle 1+1, 6,300 TL ödemeler ile 2+1, 8,600 TL ödemeler ile 3+1 daire sahibi olacağınız TOYA MODA, Basın Ekspres Yolu’nda E-5 ve TEM otoyollarının kesiştiği noktada yer alıyor. 

Atatürk Havaalanı’na 3, Yeşilköy ve Ataköy’e 5, Bakırköy ve İDO İskelesine 10 dakika mesafede bulunan projede,  planlanan Ataköy-Basın Ekspres İkitelli Metrosu’na ise sadece yürüyerek ulaşmak mümkün olacak.

Her daireye özel depo alanları ve kapalı otopark; her biri balkon veya teraslı daireler ile nefes aldıran yaşam alanları yaratan TOYA MODA’da, 40-160 m² arası stüdyodan 3+1’e kadar toplam 426 daire, 28’e yakın mağaza bulunuyor.

Yaşam alanlarını en verimli şekilde kullanan toplam 21 bin m² arazi üzerinde, binaları sadece  4bin 500  m² projelendirilen, home ofislerin ayrı bir blokta toplandığı TOYA MODA’da, ortak alan yaklaşımından iç mekan tasarımlarına kadar en ince detaylar Dice Kayek imzası taşıyor.

Yüzde 70 yeşil alanın bulunduğu sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için bir çok ihtiyacı karşılayacak TOYA MODA’da her daireye özel kapalı otopark, sauna, buharbanyosu, yüzme havuzları, masa tenisi, fitness, kapalı basketbol salonu, hobi atölyeleri, squash, çocuk havuzu, açık-kapalı çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları ile bir yaşam alanından fazlası sunuluyor.

 

ETİKETLER
Konut
YAZDIR