3 yıl denmişti, 2 yılda tamamlanacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Ankara, Aksaray, Konya, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illeri ve ilçeleri sınırları içerisinde yer alan Ankara-Niğde Otoyolu projesinin yetkilileri Vali Aykut Pekmez ile görüştü.

3 yıl denmişti, 2 yılda tamamlanacak
3 yıl denmişti, 2 yılda tamamlanacak
GİRİŞ 22.03.2018 14:59 GÜNCELLEME 22.03.2018 14:59
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Şirketin Genel Müdür Yardımcısı Muhittin Adıbelli ve Ankara-Niğde Otoyol Projesinin proje müdürü Adil İlhan ile valilik makamında görüşen Vali Aykut Pekmez, Muhittin Adıbelli ve Adil İlhan ile bir süre görüşerek Ankara-Niğde Otoyol Projesi hakkında bilgi aldı. 

Başbakan Binali Yıldırım’ın 3 yıllık yapım süresini 2 yıla indirdiği bilgisini veren proje müdürü Adil İlhan, otoyolun Aksaray’dan geçen bölümleri bulunduğunu, Aksaray’da Alayhan köyü yakınlarında yapılacak kavşaktan otoyola giriş yapılacağını söyledi.

YORUMLAR 9
 • dede 4 yıl önce Şikayet Et
  yol lar 3 gidiş 3 geliş yada 4 gidiş 4 geliş olarak yapilmalı gelecek yollarda iki şerit kazayı aratırıyor yollar kan gölu
  Cevapla
 • kamil 4 yıl önce Şikayet Et
  bence artık yeter arazileri yol için bozmayın hızlı trene yatırım yol yeter artar bile
  Cevapla
 • Bende 4 yıl önce Şikayet Et
  Benzin 6 lira. İstersen 10 şerit yol yap ,ürünler ucuzlamaz.
  Cevapla
 • Sendemi 4 yıl önce Şikayet Et
  Kamil bey dur Türkiyedemi yaşıyorsunuz daha yeni başlıyoruz Türkiye şimdiye kadar bundan öncesine kadar tek gidiş tek geliş yollardan gidip geliyordu o yapılan yol sana bana yapılmıyor Türkiyenin geleceğine ekonomisine yapılıyor ne kadar çok ulaşım doğru orantılı olarak ürünlerin fiyatlarında indirim sağlayacak ülkenin ihracatını artıracak , limanlara , havalimanlarına kolay ulaşım sağlayacak siz alışmısınız chpnin edilmeyen hizmetlerine israf gibi geliyor demi ah benim saf vatandaşlarımmı deyim yoksa?
  Cevapla
 • hako 4 yıl önce Şikayet Et
  Yetermi dediniz pardon oysa daha yeni baslamistik .
  Cevapla
 • Trtr 4 yıl önce Şikayet Et
  Chp bunun neresinde acaba
  Cevapla
 • Misafir 4 yıl önce Şikayet Et
  Ne alaka, CHP mi vergi alıyor, hizmet veriyor?
  Cevapla
 • dds 4 yıl önce Şikayet Et
  heykel lazımsa Cehape yapabilir.
  Cevapla
 • hako 4 yıl önce Şikayet Et
  Guzel bi soru sormussun degerli arkadasim istersen yanit vereyim chp bu hizmetlerin hayallerini dahi kuramiyacaklari yerde.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle