Süleyman Soylu: Müslüman olduğumuz için...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bu kadar saldırılara rağmen benim ülkem ayakta. Büyük bir millet olduğumuz için ayakta. Medeniyet olduğumuz için ayakta. Müslüman olduğumuz için ayakta. Bu toprakların bütün medeniyetine tüm çeşitliliğine sahip olduğumuz için ayakta.” dedi.

Süleyman Soylu: Müslüman olduğumuz için...
Süleyman Soylu: Müslüman olduğumuz için...
GİRİŞ 12.06.2018 16:55 GÜNCELLEME 12.06.2018 16:55
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Bakan Süleyman Soylu, SGK Rehberlik ve Teftiş İstanbul 2 nolu Grup Başkanlığı ve Beşiktaş Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü Binası Açılış Törenine katıldı. Törene Soylunun yanı sıra; Beyoğlu Kaymakamı Savaş Ünlü, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve çok sayıda Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) çalışanı katıldı. Binanın açılışı dua okunarak kurdele kesimi ile açılısı gerçekleşti. 

'53 KİŞİNİN KATİLİNE SEBEP OLAN ADAMIN İÇERDE OLMAASI YANLIŞ DEĞİL''

 

 

Açılışta konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın için “Ben bu devletin İçişleri bakanıyım. 53 kişinin katiline sebep olan adamın hapiste bulunması yanlış değildir, adaletin, hakkaniyetin ve vicdanın gereğidir. Onu çıkarmak isteyenler de, bunu bir siyasal propaganda haline dönüştürenler de, bu milletin adaleti ile vicdanıyla ve bu milletin medeniyeti ile esas itibari ile savaşmaktadırlar. Bunu Allah'ta görüyor bunu millette görüyor. Kimse oradaki insanların huzurunu ortadan kaldıra bilmek için oyun kurmasın” diye konuştu. 

''TÜRKİYE ÇOK İYİ BİR NOKTAYA GELDİ''

Türkiye'nin saldırılara rağmen iyi bir noktaya geldiğini söyleyen Bakan Soylu, “Türkiye çok iyi bir noktaya geldi. Bu kadar saldırılara rağmen benim ülkem ayakta. Büyük bir millet olduğumuz için ayakta. Medeniyet olduğumuz için ayakta. Müslüman olduğumuz için ayakta. Bu toprakların bütün medeniyetine tüm çeşitliliğine sahip olduğumuz için ayakta. Bizi yıkamadılar. Bugün işte yepyeni bir sürece adım atıyoruz. Yarınlara hep birlikte adım atıyoruz. Ben istiyorum ki bizim çektiklerimizi bizden sonraki gelecek nesiller çekmesinler. Belalar ve musibetler onların semtlerine uğramazlar. Biz buna teslimiz” ifadelerini kullandı.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Gerçek 2 yıl önce Şikayet Et
    Seni anlatmaya benim dilim dönmez kelimeler kifayetsiz kalır sayın bakanım hangi güzel sözü söylesem sana yetersiz kalır aranan gerçek sensin
    Cevapla
  • Seni koruyacam 2 yıl önce Şikayet Et
    Elhemdulilah müselmanım! Ve sonuna kadar haklının yanindayim
    Cevapla