'Jet Fadıl'ın arsası icradan satışa çıktı

Kamaoyunda 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüzün sahibi olduğu şirket tarafından, Antalya'da yaklaşık 18 yıl önce proje üzerinden satışı yapılan, ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, parası mağdurlara verilmek üzere icra yoluyla satışa çıkarıldı.

'Jet Fadıl'ın arsası icradan satışa çıktı
'Jet Fadıl'ın arsası icradan satışa çıktı
GİRİŞ 04.12.2018 16:42 GÜNCELLEME 04.12.2018 16:43
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Antalya 10. İcra Dairesi'nde açık artırma usulüyle gerçekleştirilen ihalede, Antalya Havalimanı yakınlarında bulunan 43 bin 404 metrekarelik arazi, muhammen bedelinin yarısı olan 8 milyon 132 bin lira başlangıç bedeliyle satışa sunuldu. İhaleye katılan olmadığı için satış gerçekleşmedi.

 

 

Mağdurlardan bir kısmının avukatlığını yapan Semih Gökpınar, diğer yüzlerce mağdur gibi müvekkillerinin de 18 yıl önce Fadıl Akgündüz'e ait şirketten konut satın aldıklarını ve aradan geçen sürede evlerin temeli bile atılmayınca yasal yollara başvurduğunu söyledi. Hukuk mücadelesi sonunda site yapılacak arazinin icra yoluyla satılmasına karar verildiğini anlatan Gökpınar, satıştan elde edilecek paranın mağdurlara dağıtılacağını kaydetti.

İyi bir bölgede bulunan arazinin gerçek değerinin 40 milyon liranın üzerinde olduğunu savunan Gökpınar, arazinin ilerleyen zamanda satılacağına inandıklarını dile getirdi.

 

 

İhaleyi takip etmek için gelen bazı mağdurlar ise satışın bir an önce yapılmasını ümit ettiklerini söyledi. Söz konusu arazi Antalya 10. İcra Dairesi'nce 8 Ocak'ta yeniden satışa çıkartılacak.

YORUMLAR 11
 • kayserili 3 yıl önce Şikayet Et
  adalet bu kadar ağırmı işler pes doğrusu.
  Cevapla
 • Misafir 3 yıl önce Şikayet Et
  Satılamamış ki arsa
  Cevapla
 • Kızıldereli 3 yıl önce Şikayet Et
  Ey fadil senin yatacak yerin yok.
  Cevapla
 • ibrahim 3 yıl önce Şikayet Et
  Holdinglerin çarptığı para derken. Kardeş siz o paraları kar zarar ortaklığı diye vermediniz mi ? Kar ederken iyiydi % 30-40 dolar bazında kar payı alınca mağdur olmayanlar holdingciler tokatı atınca mağdur olmazlar. ALLAH akıl fikir vermiş parayı görünce din İman diye sarıl kazan ölüncede feryadı bas hadi ordan.
  Cevapla
 • Fatih 3 yıl önce Şikayet Et
  hangi holdingten bahsediyorsun bilmiyorum ama zarar etmek başka dolandırılmak başka, tabiki kar zarar ortaklığı neticede ticarettir ticarette zarar etmek başka verdiğin paranın buhar olup gitmesi başka.
  Cevapla
 • MAHMUT GALIPOGLU 3 yıl önce Şikayet Et
  Darısı devren tatil diye binlerce insanı dolandıranların başına.Insanları bedava tatil diye kandırıyor , tehdit santaj ve çeşitli hile yöntemleri ile hiç bir anlamı olmayan bir tapu veriyorlar.İşin ilginç tarafı hiçbir şekilde kullanmasan bile kendileri bu oteli araplara satıyor ama sizden her yıl fahiş miktarda aidat almak istiyorlar binbir tehdit ve yıldırma yöntemi ile. Tapu sahibi olarak (aynı tapuyu binlerce kişiye satıyorlar )tatile gitmek istesen müsaitlik yoktur.İşin ilginç tarafı tapu dairesi nasıl hangi vaadle böyle bir oyuna geliyor?Ama bu dönem böylelerinin rahat at koşturacakları dönem olmayacak inş.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle