İzmir için dikkat çeken deprem uyarısı!

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nihat Zeybekci, "İmar planları depreme göre hazırlanmamış. Belki Türkiye'de böyle bir şehir kalmadı. İzmir'i yönetenler sorunları umursamıyor. İzmir halkı her şeyin farkında, sorguluyor" dedi.

İzmir için dikkat çeken deprem uyarısı!
İzmir için dikkat çeken deprem uyarısı!
GİRİŞ 24.03.2019 11:33 GÜNCELLEME 24.03.2019 14:22
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Zeybekci'nin açıklamalarından satır başları şöyle;

 

 

İzmir'de siyasetin tabi tarzı diğer şehirlere nazaran biraz farklı. Çok nezaketli hoş görülü, çok sempatik bir tarzla. Sessizce, çisil çisil bereketli yağmurlar gibi yürüyeceğiz dedik. Bütün İzmir'i yürüdüm. Çok enteresandır; her yerde bir olumsuzlukla karşılaşırsınız. İzmir'de bir kere bile böyle bir şey yaşamadım.

İlk başlarda 'merhaba' diyerek yürüyorduk. Arkadaşlarımızın hesapladıkları 700 km civarında yol yürümüşüm. Daha sonra 'otur ne olur bir çayımızı iç' oldu. İzmir'i dinledik, onlar bizi dinledi. 3-4 gün önce Karşıyaka'da çarşı caddemiz var. Bir kilometre yoktur belki, 4.5 - 5 saatte geçemedim orayı. İzmirli için mahallenin çocuğuyum. Ege kültürünün insanıyım. 

 

 

Bizim ilk yola çıkarkenki sloganımız oydu. "Gönüller yapmaya geldik" Bizim o sloganımızdan sonra partimizin de genel sloganı "gönül belediyeciliği" oldu. İzmir'i almaya değil, kendimizi vermeye geldik. Ben şunu taahhüt ediyorum, ayrımcılık yaptığınızda insanların karşısına çıkamazsınız. Belediyelerde kesinlikle ayrımcılık olmayacak. Az oy verdi, çok oy verdi... Allah da şahit olsun, milletimiz de şahit olsun,. Asla ayrıma gitmeyeceğiz.

Biz Kürt kardeşlerimizle, Boşnağıyla, Arnavutuyla, Yörüğüyle hep beraber bir şey yakaladık. Falancanın kalesi gibi bir noktada olmadıklarını görüyoruz. Blok oy olmayacak. Biz orada HDP'ye giden oy kadar, doğu ve güneydoğudan gelen vatandaşlarımızdan oy alacağız.

YORUMLAR 6
 • son osmanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  izmirliler sebeke suyu içemez, yollarında yürünmez, deniz kokar sahilde yürünmez, cadde ve sokaklar 1970 lerin 80 lerin sokakları bundan iyisi şamda kayısı diyen izmirlilere ne denirki böyle yaşamaya alışmışlar
  Cevapla
 • nikelaj 1 yıl önce Şikayet Et
  yazik gunah. izmir gibi bir sehri verin akp ye. bakin ne guzel memleket oluyor. siz izmirli kardeslerimiz en guzelini hakediyorsunuz.
  Cevapla
 • Türkiye -35- 1 yıl önce Şikayet Et
  IZMIR ,sadece orada yaşayan insanların değil hepimizin Turkiye 'nin şehridir. Orası da herşeyin ,her yapılanın en güzeline layıktır.
  Cevapla
 • KOPPPP 1 yıl önce Şikayet Et
  dünyanın en büyük köyü İzmirdir.
  Cevapla
 • Hüseyin 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne sorgulaması ,yine gidip chpyi seçecekler.
  Cevapla
 • arslan 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynen
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle