Doğal gaz rezervi ilanları değiştirdi: Tuna-1 manzaralı satılık 4+1

ZONGULDAK'ta evini internetten satışa çıkaran Cemil Özgür, açıklama kısmına 'Tuna-1 manzaralı satılık 4+1' yazınca ilan kısa sürede ilgi gördü. Evine ilgi çekmek için böyle yazdığını söyleyen Özgür, 'Gemiyi görüyor mu?' diye mesaj atanlar olduğunu söyledi.

Doğal gaz rezervi ilanları değiştirdi: Tuna-1 manzaralı satılık 4+1
Doğal gaz rezervi ilanları değiştirdi: Tuna-1 manzaralı satılık 4+1
GİRİŞ 24.08.2020 17:24 GÜNCELLEME 24.08.2020 17:24
Bu Habere 37 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Karadeniz açıklarında 320 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfedildiğini açıklamasının ardından rezerve en yakın kent olan Zonguldak'ta ev ilanları da değişti. Cemil Özgür adlı bir vatandaş internet sitesine koyduğu ev ilanının açıklamasına, 'Tuna-1 doğalgaz kuyusu manzaralı yabancıya satışa engel yok 4+1' yazdı. Evine 740 bin lira değer biçen Cemil Özgür, ilgi çekmek adına arkadaşının tavsiyesi üzerine böyle yazdığını ve 'Gemiyi görüyor mu?' diye mesaj atanlar olduğunu söyledi. Özgür, ilana ilginin biranda arttığını ifade etti.

 

 'YATIRIMCILARI ZONGULDAK'A BEKLİYORUZ'

Zonguldak Emlakçılar Derneği Başkanı Sercan Günarslan, Karadeniz açıklarında bulunan doğalgaz rezervine en yakın il olan Zonguldak'ta ilginin biranda arttığını belirterek, "Kömür madenciliğiyle anılan kentimizde doğalgazın da bulunmuş olması şehrimiz ve bizim açısından gurur verici bir durum. Tanınırlık ve bilinirlik anlamında da çekim merkezi olarak Zonguldak'ımıza çok şey katacaktır. Konut piyasasıyla ilgili ne gibi değişimler olabilir derseniz yakın zamanda çok değişiklik olabileceğini ben düşünmüyorum. Sadece Zonguldak bir çekim ve cazibe noktası olabilir. Şimdiden bütün yatırımcıları Zonguldak'a gayrimenkul yatırımları yapmaya davet ediyoruz" dedi.

YAZDIR
YORUMLAR 37
 • Tuğba 1 ay önce Şikayet Et
  yabancıya satış belirli büyüklüğe göre olmalı.....en güzeli hiç olmaması...
  Cevapla
 • Gokhan 1 ay önce Şikayet Et
  Bir de 5 kisi begenmis
  Cevapla
 • hasan 1 ay önce Şikayet Et
  para için vatanını da satar bu yabancıya
  Cevapla
 • Murat 1 ay önce Şikayet Et
  Açlar
  Cevapla
 • madenci 1 ay önce Şikayet Et
  iliksu tip fak. arkasi. manzara eşsiz doga ve deniz. 650 yapar şu piyasada
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle