Topbaş, yeni metro hattını açıkladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Veznecilerden 3’üncü Havalimanına kadar gidecek bir metro çalışması yaptıklarını söyledi.

Topbaş, yeni metro hattını açıkladı
Topbaş, yeni metro hattını açıkladı
GİRİŞ 20.03.2017 16:36 GÜNCELLEME 20.03.2017 17:09
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

AK Parti Fatih İlçe Başkanlığı Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Fatih halkına bir müjde olsun diye söylemek istiyorum. Veznecilerden 3’üncü Havalimanına kadar gidecek bir metro çalışması yapıyoruz” dedi.

AK Parti Fatih İlçe Başkanlığı Kadın Kolları tarafından 16 Nisan Referandum çalışmaları kapsamında düzenlenen ‘AK Fatihli Kadınlar Buluşuyor’ programına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da katıldı. Topkapı Sosyal Tesislerinde düzenlenen programda Başkan Kadir Topbaş’ın yanı sıra Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ile birlikte ilçede görev alan Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Okul Aile Birlikleri ve kadın esnaflar yer aldı. Programın yapıldığı alana giriş yapan Belediye Başkanı Kadir Topbaş, kadınları tek tek selamladı. Kadınlarla sohbetler eden Başkan Topbaş, program içerisinde kadınların sorularını yanıtladı. Program kapsamında konuşma yapan Başkan Kadir Topbaş, Referandum çalışmalarının ülke geleceği açısından önemini anlattı.

VEZNECİLER’DEN 3’ÜNCÜ HAVALİMANINA METRO MÜJDESİ

AK Parti Fatih İlçe Başkanlığı Kadın Kolları tarafından düzenlenen programda konuşma yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “Fatih halkına bir müjde olsun diye söylemek istiyorum. Veznecilerden 3’üncü Havalimanına kadar gidecek bir metro çalışması yapıyoruz. Bu metronun itfaiyede bir istasyonu olacak. Fatih’te yani Çarşamba tarafından bir istasyonu olacak. Hırka-i Şerif ve Çarşamba’nın yolcularını alacak bir istasyon olacak. Ayvansaray’a inecek, Edirnekapı’ya çıkacak, Eyüp’ten geçecek ve gidecek. Ne dedik Her yerde metro her yere metro dedik. Düşününüz yürüme mesafelerinde metro olacak. en fazla yarım saat yürüme mesafesinde istasyona erişebileceksiniz” dedi.

“HANGİ SİYASİ PARTİDEN BÖYLE BİR TALEP GELSEYDİ BEN ‘EVET’ DERDİM”

Referandumla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Kadir Topbaş, “Bir siyasi parti mensubu olduğumu için değil, samimi olarak söylüyorum. Hangi parti olursa olsun, böyle bir şey gelse ben ‘Evet’ derdim. Çünkü yönetimde bulunduğum süreçte bunu gördüm. Kendi yönetimimde, bunu gördüm. Kısıtlansaydık, engeller çıksaydı bu başarıyı yapamazdık. Benim koalisyonum olsaydı bu başarıyı yapamazdık” diye konuştu.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 4
 • Yunanlılarahayır 5 yıl önce Şikayet Et
  Keşke sizden birde izmirde olsaydı başkanım izmir kan ağlıyor belediye ekipleri bir yeri bitirmeden diğer yere başlıtıyor sokaklara girilmiyor yayan bile heryer kilit 3 ay da bitirilecek yerler 1 seneyi geçiyor üstelik altyapı olarak sıfır heryer boşalürek sallıyorlar bir yeri yapıyorlar önür yer patlak veriyor bıktık başkanım ulaşım ,altyapı ,sosyal alan sıfır bir el atın artık izmire heryer hecekondu kışın nefes alamıyoruz karbonmonoksitten
  Cevapla
 • Ahmet Ali Şahin 5 yıl önce Şikayet Et
  O şansı Binali Yıldırım ile size verdik ama kullanamadınız ne yazık ki..
  Cevapla
 • suzan 5 yıl önce Şikayet Et
  beylikdüzü başkanım
  Cevapla
 • Süleyman Hatipoğlu 5 yıl önce Şikayet Et
  Kadir TOPBAŞ Başkanımıza teşekkür ederiz. Ancak Bakırköy-Beylikdüzü Metro hattının yapılmasını da öncelikli yatırım programına alsın.
  Cevapla