Yalıtımın yeni ürünü için hedef Adana'da

Yalıtım sektörünün "kuantum sıçraması" olarak değerlendirdiği yalıtımlı paneller Adana'da üretilmeye hazırlanıyor.

Yalıtımın yeni ürünü için hedef Adana'da
Yalıtımın yeni ürünü için hedef Adana'da
GİRİŞ 01.11.2016 16:49 GÜNCELLEME 01.11.2016 16:49

Her yıl yüzde 14 büyüme gösteren yalıtım sektörünün "kuantum sıçraması" olarak değerlendirdiği  yalıtımlı paneller Kingspan tarafından Adana'da üretilmeye hazırlanıyor.

Yangın güvenliği konusunda ülkemizde ve dünyada en fazla güven duyulan sertifika kuruluşu Factory  Mutual  Insurance Company ( FM)  tarafından " FM 4882"  belgesi alan Quadcore'nun üretimine Kingpan'ın 7 Kasım'daki lansmanıyla başlanması planlanıyor.

Yalıtımda 40 yıllık garanti

Yalıtım ve tesisat sektörü ürünleri için uluslararası bir geçerlilik belgesi olan FM’in testlerinden başarıyla geçen Quadcore, yangına dayanıklılık alanındaki başarısı ile kuruluş tarafından FM 4882 belgesi alan ilk yalıtım malzemesi olarak  escillendi.

Türkiye’nin yanı sıra tüm Ortadoğu, Asya, Afrika ve Hindistan’a hizmet veren Kingspan MEATI’nin 7 Kasım’da Adana’da düzenleneceği lansman ile sektör temsilcilerinin beğenisine sunacağı ürün, yalıtım performansının yanında 40 yıl garanti de sunuyor. Yapı malzemeleri üretimi konusunda önemli bir pazara sahip olan  Kingspan’ın düzenleyeceği lansmanda Quadcore’un yanı sıra endüstriyel diğer çözümleri de tanıtacak.