Tüm Yorumlar

Yorumlar9

 • şaziment kurt 4 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye türkiye olalı böyle yatırım gördü mü acaba? Bütün okullar, bütün yollar, bütün eski hastaneler yenilendi. Olmayan yerlere Yenileri yapılarak hizmete alındı. Hava alanları, metrolar, metrobüsler, bölünmüş yollar, oteller yapıldı. Biliyormusun bunların çoğunu devlet para harcamadan yapıyor. YAP, İŞLET, DEVRET BU 3 KELİMENİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUN? öNCE BUNU ARAŞTIR ÖĞREN ondan sonra yorum yaz. Yazdığın her cümlen doğru olsun lütfen. Bilmediğin şeyin de yorumunu yapma.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ata 4 yıl önce Şikayet Et
  erdoganı çekemeyenler yarın avrasya tünelini kullanırken utanacaklarmı?
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • misafir 4 yıl önce Şikayet Et
  onlara geçmek yasak olsun
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • pistanbul 4 yıl önce Şikayet Et
  bıktık şu istanbulun sorunlarından. sanki memleket istanbuldan ibaret. istanbulun sorunları için memleketin parası çarçur ediliyor. almayın kardeşim kimseyi şehre çivi bile çakmayın yasaklayın bakın bakalım sorun kalıyor mu. yapın yatırımları anadoluya başlasın tersine göç zaten sorun kalmayacak. yeter oy için memleketi harcadığınız.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • şaziment kurt 4 yıl önce Şikayet Et
  Yatırm anlayana yapılır. Karşında enayi yok. Adam her yere yatırım yapıyor. Doğuya hava limanları tüneller, lüks konutlar AVM'ler, okullar, Hastaneler ambulanslar, iş makinelerini sen bunları yakıp yıkarsan, bonba atarsan kıymet bilmez isen Önce Allah'tan korkmaz, Kuldan utanmazsan başına her türlü şey gelir. Lütfen yapılanların kıymetini bilelim. Bu ülke bizim. Ülkemize sahip çıkalım. Lütfen bunu yayınlayın.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • rte 4 yıl önce Şikayet Et
  Çok komiksiniz yahu.. İyi ki varsınız çapulcular. Siz de olmasanız kime güleceğiz..
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • sidk 4 yıl önce Şikayet Et
  okuman zayif mi yoksa dikkatsizmisin erdoganin hayata gecirdigi hic bir proje icin devletin kasasindan para cikmiyor bu proje icin yap islet devret diyor.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • rasim 4 yıl önce Şikayet Et
  Allah. Emeği geçen herkesten razı olsun. Nankorler de iyi baksın. Başka bir iktidarda bu hizmetlerin hayalini bile göremezler.
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • fatih 4 yıl önce Şikayet Et
  Allah yapandan ve vesile olandan razı olsun. hizmete oy vermemiz için durmak yok hizmete devam.
  Cevapla Toplam 33 beğeni