Tüm Yorumlar

Yorumlar10

 • Efedayı 2 yıl önce Şikayet Et
  Devlet arsa üretmeli , bu arsalara kendi konut yapmalı ,bu konutlar depreme dayanıklı, alt yapısı , ulaşımı kusursuz ve ucuz olmalı .Depreme dayanıksız konutların satışına izin verilmemeli.Gerekirse bu konutlarla takas yapılmalı.
  Cevapla
 • Osmanlı1453 3 yıl önce Şikayet Et
  'Müteahitleri ve özelikle zenginleri sevmiyorum' Binalarda ekzeriyatda malzemeden çalıyorlar. Bakıyosun aynı şartlarda kaliteli sağlam malzeme kullanmış müteahitin sattığı daireyi, hırsız bir mütaehit aynı paraya satıyor. Para diye ölüyorlar. Dünya paraya daire satıyorlar. Ama en ölü malzeme. Allah sizi ıslah etsin. Ondan sonra zenginlerin niye huzuru yok deniyor. Çalanın huzuru olurmu. Ama onlara sorsan kendilerinden dürüst yok. Hadi bee!!!
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • trafik çilesi 3 yıl önce Şikayet Et
  müteahhitler ne isterse onu yapar. burası Türkiye
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Devlet Kurumları 3 yıl önce Şikayet Et
  Devlet acilen bir kampanya başlatması lazım, neyimiz eksik neyimiz yanlış ve bunu nasıl hep beraber gideririz, bunu ve kendini göstermesi lazım.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Hakan Sönmez 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu günah İZODER'in. Dow ve Basf adlı iki firma ile anlaşıp mevzuatı bu köpük dışında herşeye kapattıran hatta bankalara İzoder üyesi olmayanlara kredi açtırtmayan da kendileri. Elinize çakmağı alın, o EPS'niin nasıl cayır cayır yandığını görün diyorduk da kimse inanmıyordu. Şimdi çıkıp da bizde yok falan demesinler.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Cheng 3 yıl önce Şikayet Et
  Abi şimdi bizim binamız tehlike altındamı bunların yüzünden, sinirlerin iyice bozulmak üzere...
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • misafir 3 yıl önce Şikayet Et
  günaydn yenimi anladn daha çignendini
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • kılıç 3 yıl önce Şikayet Et
  bizde piyasası yok demesen iyiydi. şimdi yasak masak demezler anında yaparlar.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Cem 3 yıl önce Şikayet Et
  Binamızın standartlara uygun olduğunu nasıl tespi edeceğiz, bu işlerin ehli olan denetim kuruluşu varmı, nerden müracaar edebi!iriz?
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ALBATROS 3 yıl önce Şikayet Et
  Dalgamı Geçiliyor Bugün Birçok Binanın Yalıtımları Köpük Dediğimiz Yalıtım Malzemeriyle Kaplanıyor Ve Belediyelerimizde Sagolsun Bu Tür Yalıtımlara Müsade Ediliyor Evsahipleride Yaptırdıkları Yalıtımı Öve Öve Anlatıyorlar Geçenlerde Aynı Tür Yangın Bulunduğumuz Yerde Çıktı On Dakkada Binanın Tamamını Sardı Allahtan Can Kaybı Olmadı Buna Şükür Ettik
  Cevapla Toplam 3 beğeni