Tüm Yorumlar

Yorumlar12

 • Murat 10 ay önce Şikayet Et
  Ada bazında imar yapılması iyi olur çünkü hem yeşil alan bende otopark sorunu çözülür
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • şems 10 ay önce Şikayet Et
  iyi güzelde araç park yüzünden cinayetler işleniyor bu konuya değinilmemiş,yeşil alana değinilmemiş, her yer taş ne yazar ki bu kavga bitmedikten sonra ha bina 50 kat ha 5 kat.
  Cevapla Toplam 11 beğeni
 • ddd 10 ay önce Şikayet Et
  bina az kat olunca daha az aile o da daha az araba demek. 50 kat olsa her evde bi araba olsa 50 araba, 5 kat olsa sadece 5 araba aynı alanda...
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Vatandaş 10 ay önce Şikayet Et
  Bundan önce kimlere HMAX SINIRSIZ verilmiş, bu firmalar/müteahhitler derneklere yüklü bağış yapmış mı ? Bürokratlar ile ilişkisi var mı? Tüm bunlar yetim hakkı için araştırılmalı, yanlış bir durum varsa gereken yapılmalı.
  Cevapla Toplam 12 beğeni
 • İZMİRLİ 10 ay önce Şikayet Et
  Kentsel Dönüşüm çalışmaları bazı illerimizde çok ihtiyaç görülmesine rağmen çok yavaş ilerlediğini görmekteyiz. Bunun nedeni konut sahiplerinin akrabalık bağlarından kopamaz oluşu ve maddi imkanlarının yetersiz oluşundan kaynaklanmaktadır. Örneğin 4 katlı bir apartmanda 4 kardeş 4 dairede ayrı olarak oturmaktadırlar. Kentsel Dönüşüm Firmaları bu 4 daireden oluşan 4 katlı apartmana 2 daire teklif etmektedirler. 4 kardeş ise güçlü akrabalık bağları nedeni ile ölünceye kadar bu şekilde oturacaklarını ne pahasına olursa olsun diğer 2 kardeşini açıkta bırakmak istemediklerinden kentsel dönüşüm ilerlemeyememektedir.
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • vatansever38 10 ay önce Şikayet Et
  tabi uskudardaki of lu mutahhite herşey serbessssst
  Cevapla Toplam 15 beğeni
 • kentsel dönüşME 10 ay önce Şikayet Et
  "güçlendirme yapılamayacak... üçüncü şahısların muvafakati aranacak." "bina yüksekliğini arttıran imar planı değişiklikleri yapılamayacak" "1992 tarihinden önce yapılmış yapılar mevcut haliyle korunacak"
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • ÖMER YILMAZ 10 ay önce Şikayet Et
  Çok zekice düşünülmüş. Bu kimsenin aklına gelmezdi valla. Bi standart olsun artık her konuda değiştirilemeyen. Yaptırımlar artsın otapark zorunluysa yapılsın ve yapmak için yapılmasın. Engelli rampası kullanılamıyor binada ki enleri 15 cm yapılmasın daha iyi alay ettirmeyin yasalara. Her evin önünde ağaç dikilsin bina sorumlu olsun. Bide net olun neyse o. Bunlar yapılmıyorsa yıkın gitsin.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Mizah 10 ay önce Şikayet Et
  Mesela İstanbul Esenler Medipol Hastenesi 40 katlı zurna gibi binanın kat sayısını kim belirledi ???
  Cevapla Toplam 7 beğeni
 • davetiye 10 ay önce Şikayet Et
  1992den önceki binaları yıkamayacaksın. 5 katlı milyonlarca laz müteahhit binalarını birleştirip japonlar gibi modern yüksek katlı radye temelli tünel kalıplı depreme karşı yüzde yüz garantili olduğu onlarca kez ispatlanmış 20 kat ve üzeri binaları engelleyeceksin bilimsellikten uzak içgüdülerle. Bu neye davetiye? Sonra tek katlılar yıkılınca Aman Allah yandım Allah.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Cesars 10 ay önce Şikayet Et
  Milletin arsasını rayiç bedelden alamazsın zorla ahime gider millet benim arsamın yeri güzel devlet verecek üç kuruş para değerinden kat kat fazlasına yapıcak bina yok öyle yama benim yetim değerinde yer vermesi lazım benim yerim diyelim şişlide sen yerimi aldın bana Arnavut köyde yer gösterdin bunu kim kabul eder mahkemelerin önü kuyruk olur Avrupa mahkemesine gider millet
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • bnm 6 ay önce Şikayet Et
  Keşke yazmak için yazmasak, oradaki arsayı alıp yürüme mesafesi dışında yada uygulama sınırları dışında, yada değerinin çok altında bir yerden veremez zaten uygulama otomatik olarak bozulur kardeş.
  Cevapla